Company Name and page strapline

Terminasyon/Sonlandırma

Terminasyon /sonladırma hizmeti, Türkiye dışındaki telko ya da toptancıların Türkiye’ye doğru olan ses trafiklerinin internet yada uluslararası özel data devresi aracılığı ile kurulacak ara bağlantı üzerinden, Vodafone Net haberleşme ağı sayesinde Türkiye PSTNve gsm şebekelerine yönlendirilmesi hizmetidir. Bu servis sayesinde taşıyıcılar, Türkiye trafiklerini ucuz ve kaliteli bir şekilde sonlandırabiliyorlar.

Sanal Operatör Hizmetleri(VNO)
Sahip oldukları müşterilerine kendi markaları altında telefon hizmeti sunmak isteyen kurumlar, Vodafone Net sanal operatör hizmetlerimiz sayesinde herhangi bir altyapı yatırımı yapmaksızın müşterilerine alternatif telko hizmetleri sunabilme imkanına kavuşuyorlar. Bu hizmetler için gerekli olan altyapının tamamı bizim tarafımızdan sağlanıyor. Müşteri kurumlar; pazarlama ve müşteriye ulaşmaktaki bilgi birikimimizden de yaralanarak kendi markalarıyla pazara sürecekleri hizmetlerle müşterilerine katma değerli bir hizmet sunmuş olurken, kurumlarına ek bir gelir kaynağı da oluşturabiliyorlar.

Transit Ses Taşıma
Telekom sektöründe faaliyet gösteren yerleşik operatörlerin yada GSM ve Uzak Mesafe Telefon Hizmeti işletmecilerinin; uluslararası PSTN ve GSM şebekelerine çağrı gönderme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu hizmet sayesinde işletmeciler; kaliteli ve ucuz uluslararası çağrı başlatmanın yanı sıra küresel kapsamaya da sahip olabiliyor.