Company Name and page strapline

İŞ ORTAĞIM KIRMIZI BULUT / E-POSTA VE WEB ÇÖZÜMLERİ Aylık Sabit Ücret
Taahhütsüz  (TL/Ay) 12 Ay Taahhütlü  (TL/Ay)
Başlangıç Paketi Başlangıç Paketi                      6,00 TL                             5,00 TL
Alan Adı - 1 Adet E-posta Hesabı (500MB)
E-Posta Opsiyonları  Ek 5 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                      7,00 TL                             6,00 TL
Ek 10 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                    10,00 TL                             8,00 TL
       
Eko Paket Eko Paket                      8,00 TL                             7,00 TL
Alan Adı - 1 Adet E-posta Hesabı (500MB)
Web Hosting (100MB Web Alanı, 1 GB Data Transferi)
Email Paketleri Ek 5 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                      7,00 TL                             6,00 TL
Ek 10 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                    10,00 TL                             8,00 TL
Web  Paketi Opsiyonları Web Hosting (500MB Web Alanı, 10 GB Data Transferi)                    10,00 TL                             8,00 TL
Web Sitesi Tasarımı                      8,00 TL                             7,00 TL
       
Profesyonel Paket Profesyonel Paket                    11,00 TL                             9,00 TL
Alan Adı - 1 Adet E-posta Hesabı (500 MB)
Web Hosting (100MB Web Alanı, 1 GB Data Transferi)
Güvenlik çözümü 1 Lisans (3 Kullanıcıya kadar)
Email Paketleri Ek 5 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                      7,00 TL                             6,00 TL
Ek 10 Adet E-posta Hesabı(500 MB)                    10,00 TL                             8,00 TL
Web  Paketi Opsiyonları Web Hosting (500MB Web Alanı, 10 GB Data Transferi)                    10,00 TL                             8,00 TL
Web Sitesi Tasarımı                      8,00 TL                             7,00 TL
Güvenlik Opsiyonları Güvenlik çözümü Ek 1 lisans (3 kullanıcıya kadar)                      2,50 TL                             2,00 TL
Güvenlik çözümü Ek 2 lisans (6 kullanıcıya kadar)                      3,00 TL                             2,50 TL

Esaslar

-         Kampanya 31.12.2012 tarihine kadar geçerlidir.
-          Fiyatlara KDV dahildir.
-          Vodafone.Net tarafından sunulan Başlangıç, Eko ve Profesyonel paketleri sadece, Vodafone’un tüm kurumsal abonelerine ve Esnaf tarifesine sahip Bireysel abonelerine sunulacaktır. Vodafone Net hizmetlerinden yararlanacak Vodafone abonelerinin data servisi özelliğinin açık olması ve data aboneliğinin olması gerekir.
-          Kampanya kapsamındaki hizmet bedelleri aboneye Vodafone Net tarafından aylık olarak fatura edilecektir. Tüm Abonelik tanımlama, aktivasyon ve iptal işlemleri Vodafone.Net tarafından gerçekleştirilecektir.
-       Kırmızı Bulut paketlerinin standart liste fiyatları www.vodafone.net.tr adresinde yer almaktadır.
-          Ek hizmet bedellleri standart paket ücretlerine eklenerek Vodafone.Net tarafından aylık olarak fatura edilecektir
-          Başlangıç Paketi taahhütlü modelde ilk 1 ay ücretsiz olarak verilecektir.
-          Vodafone abonelerinin Vodafone.Net tarafından sağlanan e-posta hizmetini mobil olarak kullanabilmesi için kurumsal GSM hatlarının 2G ve/veya 3G Servislerinin aktif olması ve data aboneliğinin bulunması gerekmektedir.
-          Vodafone.Net tarafından verilecek hizmetlerin desteği 0850 210 0 542 Vodafone.Net müşteri hizmetleri üzerinden verilecektir.
-          Taahhütlü paketlerde abonenin taahhüt süresi 12 aydır. Taahhüt süresi sona erdiğinde abone Vodafone.Net’in belirlediği standart liste fiyatları üzerinden hizmeti almaya devam eder.
-          Web sitesi tasarımı, Web Hosting ve e-posta hizmetlerine ilişkin verilen hizmetlerin içeriği ile ile ilgili her türlü sorumluluk aboneye aittir.
-          Güvenlik çözümü sadece Profesyonel Paket ile birlikte verilmektedir. Müşteri hizmeti satın aldıktan sonra www.jetfatura.com.tr sayfası üzerinden aktif etmesi gerekir. Ek paket olarak alınan güvenlik çözümü abone tarafından tarafından www.jetfatura .com.tr adresinden paketin seçilip, aktif edilmesi ile birlikte ücretlendirme başlayacaktır.
-          E-posta ve web hosting, hizmetlerinin kullanımı için, Abone tarafından hizmetin panel.vodafone.net.tr sayfası üzerinden aktif edilmesi gerekir.
-          Web Sitesi Tasarımı hizmetinin kullanımı için Abone tarafından hizmetin www.webimitasarla.com sayfası üzerinden aktif edilmesi gerekir.
-          Taahhütlü kampanya modelinde, Taahhüt süresinin dolmasından önce abonenin aboneliğini iptal etmesi halinde fesih tarihine kadar aboneye yansıtılan tüm fayda ve indirimler aboneye fatura edilir.
-          Vodafone Net tarafından sunulan paketler kapsamında Abone tarafından Alan Adı hizmeti alınması halinde, Vodafone Net Abone tarafından talep edilen Alan Adı’nın bedelini peşin olarak ödeyerek Abone adına tescilini gerçekleştirecek ve bu bedel aylık olarak Aboneye faturalanacaktır. Abonenin taahhütlü veya taahhütsüz modelde tescil süresi dolmadan önce hizmeti iptali etmesi durumunda yıllık 24 TL (yirmi dört) olan alan adı bedelinin kalan tutarı Vodafone Net tarafından aboneye faturalanacaktır.
-          Vodafone.Net taahhütlü kampanya modeli dışındaki tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-          Abone hizmet aldığı paketi değiştirerek bir başka pakete geçiş yapabilir. Buna göre Vodafone Net tarafından paket değişikliği bir sonraki fatura döneminde gerçekleştirilecek ve ücretlendirme Abonenin seçmiş olduğu yeni pakete göre yapılacaktır.
-          Abonenin Vodafone.Net’ten hizmet almaya başlaması ve Vodafone Net tarafından sunulan paketlerden birisini seçmesi ile birlikte, abonenin daha önceden tescil edilen alan adlarının Vodafone Net’e transferi gerçekleştirilecek ve kalan tescil süresi Vodafone.Net tarafından kullandırılacak ve üzerine bu alan adlarına ilişkin 12 (oniki) aylık kullanım hakkı seçmiş olduğu hizmet paketi kapsamında ücretlendirilerek sunulacaktır.
-          Sözleşmeden doğan Damga Vergisi ilk hizmet faturasında bir kereye mahsus olmak üzere Vodafone.Net tarafından müşteriye yansıtılacaktır.
-          Abone imzalamış olduğu sözleşmeyle abonelik bilgilerinin bu kampanya kapsamında Vodafone Grup şirketleri ile paylaşılmasını onaylamıştır.
-          Abone, Vodafone Net'in, Vodafone Grup Şirketleri ile Abone bilgilerinin paylaşmasına itiraz etmeyeceğini kabul ve beyan eder